Strona główna

 

Od 01.10.2020 r. aktualna witryna KP PSP w Złotowie będzie dostępna pod adresem https://www.gov.pl/web/kppsp-zlotow

  Zmiana adresu strony internetowej KP PSP w Złotowie   Zmiana numerów telefonów do KP PSP w Złotowie   Koronawirus - informator   Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa ! break


Aktualności
2018-10-31

Inauguracja kampanii sezonu grzewczego w terenie

W okresie 16-31-10-2018 roku funkcjonariusze KP PSP w Złotowie wizytowali jednostki OSP z terenu powiatu w związku z oficjalnym rozpoczęciem akcji prewencyjno-edukacyjnej Komendy Głównej  Państwowej Straży Pożarnej pod hasłem „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Przekazano strażakom w terenie podstawowe informacje dotyczące tegorocznej kampanii prewencyjnej sezonu grzewczego 2018/2019 oraz ustalono dystrybucje materiałów edukacyjnych – ulotek w trakcie corocznych wizyt strażaków w domach mieszkańców przy okazji przekazywania kalendarzy poszczególnych jednostek OSP, Zarządów Gminnych lub Miejsko-Gminnych ZOSP RP.

Dodatkowo mieszkańcy Miasta Złotowa w ramach prowadzonej kampanii mają możliwość wzięcia udziału w prowadzonym konkursie prewencyjnym i wygrania w zależności od potrzeb czujki tlenku węgla lub dymu.

Rozpoczęliśmy się już  V edycję i przed nami jeszcze kolejne V – zapraszamy do udziału w zwiększaniu własnego bezpieczeństwa i pozostałych domowników.

 

Opracowanie/zamieścił st.asp. Kazimierz Wiebskowski

Zdjęcia KP PSP Złotów

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie

ul. Domańskiego 48 a, 77-400 Złotów
tel. +48 47 77 99 00
fax: +48 67 222 33 46
E-mail: kppspzlotow@psp.wlkp.pl