Strona główna

 

Od 01.10.2020 r. aktualna witryna KP PSP w Złotowie będzie dostępna pod adresem https://www.gov.pl/web/kppsp-zlotow

  Zmiana adresu strony internetowej KP PSP w Złotowie   Zmiana numerów telefonów do KP PSP w Złotowie   Koronawirus - informator   Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa ! break


Aktualności
2018-05-24

Druhowie OSP Łąkie z wizytą w przedszkolu

W ramach realizowanych działań z zakresu prewencji społecznej, wśród dzieci i młodzieży druhowie z OSP Łąkie przeprowadzili spotkanie z dziećmi uczęszczającymi do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łąkiem. W trakcie wizyty zaprezentowano sprzęt będący na wyposażeniu wozu bojowego straży, oraz elementy ubrania bojowego. Dzieci zostały również zapoznane z zagadnieniami związanymi z prawidłowym alarmowaniem służb ratunkowych. Największym zainteresowaniem, co typowe wśród dzieci, cieszył się hełm strażacki  sporo pytań ze strony najmłodszych oraz opiekunów padło w trakcie omawiania  zagadnień bezpieczeństwa p. pożarowego. Fakt pojawiania się wielu pytań przy tego rodzaju pogadankach ewidentnie świadczy o ciągłej potrzebie poszerzania / utrwalania wiedzy w tym zakresie.

W ramach podziękowań za przeprowadzenie ciekawej prezentacji strażackiego fachu druhowie z OSP Łąkie zostali uhonorowaniu okolicznościowym upominkiem.

 

 

Opracowanie : st. str. Piotr Żurek

Zdjęcia: OSP Łąkie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie

ul. Domańskiego 48 a, 77-400 Złotów
tel. +48 47 77 99 00
fax: +48 67 222 33 46
E-mail: kppspzlotow@psp.wlkp.pl