Od 01.10.2020 r. aktualna witryna KP PSP w Złotowie będzie dostępna pod adresem https://www.gov.pl/web/kppsp-zlotow

Zmiana adresu strony internetowej KP PSP w Złotowie   Zmiana numerów telefonów do KP PSP w Złotowie   Koronawirus - informator   Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa ! break

Aktualności
2017-06-14

Bieg ,,Razem dla Bezpieczeństwa"

Dziesiątego czerwca na terenie kompleksu sportowego 31 BAZY LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Poznań - Krzesiny zorganizowany został międzynarodowy bieg na dystansie 10 km pod hasłem ,,RAZEM DLA  BEZPIECZEŃSTWA’’.

W biegu udział wzięli przedstawiciele służb mundurowych w tym funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej z woj. Wielkopolskiego  – Drużyna KW PSP Poznań. Na linii startu stanęli również żołnierze komponentu amerykańskiego oraz chętni ze środowiska cywilnego.

Start biegu nastąpił tradycyjnie dla tego wydarzenia przy samolocie F-16 ,trasa biegła wokół lotniska z metą na stadionie lekkoatletycznym kompleksu sportowego bazy wojskowej.

W klasyfikacji ogólnej zwycięzcą został st. asp. Damian Glapiak z KP PSP Wolsztyn z czasem 33’:37” natomiast zwycięzcą w kategorii mężczyzn pow. 35 lat (kat. M2) został  mł. kpt. Piotr Manikowski z KP PSP Złotów który uzyskał czas 36’:05”, wynik ten pozwolił na zajęcie piątej lokaty w klasyfikacji ogólnej.

Impreza została zorganizowana przez 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego, 31 Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny oraz Aeroklub Poznański im. W. Modlibowskiej. Puchary dla zwycięzców w kategorii open oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczał Dowódca 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego  płk pil Jacek Pszczoła.

Ogólną klasyfikację biegu można prześledzić w zakładce „wyniki” na stronie  www. maratonczykpomiarczasu.pl

Tekst: mł. kpt. Piotr Manikowski